ויטמינים ומינרלים לשיער בריא יותר

ויטמינים ומינרלים לשיער בריא יותר

מחצית מהאוכלוסיה, נשים, גברים וילדים סובלים ממצב בריאותי לא נעים - נשירת שיער. רובנו מנסים לטפל בבעיה על ידי חפיפה עם שמפו מחזק שורשים או עם מסיכה מיוחדת לשיער, אבל חשוב לטפל בבעיה לא רק מבחוץ אלא גם מבפנים על ידי תזונה נכונה.

 

כיצד אכילה נכונה משפיעה על נשירת שיער?

תפריט בריא ומגוון הכולל פירות וירקות, בשר ועוף, דגנים מלאים, מוצרי חלב וגבינות, קטניות ודגני בוקר מעושרים יעניק לגוף שלכם את כל המינרלים והויטמינים שהשיער צריך על מנת להיות חזק, בריא ושופע.

4 ויטמינים משפיעים על נשירת שיער:

  1. ויטמין 7B ( ביוטין ) – לוקח חלק חשוב בייצור תאי הדם האדומים המעבירים חמצן לזקיקי השיער. חוסר בביוטין יוביל לנשירת שיער. היות והביוטין חיוני לצמיחת שיער בריא, יש המתייחסים אליו כאל ויטמין העומד בזכות עצמו – ויטמין H.
  2. ויטמין C – הוא לוקח חלק משמעותי בבניית קרטין, חומר המווה חלק ממבנה השערה.
  3. ויטמין E – שומר על השיער מפני נזקי השמש. שיער יבש ושבור יעיד על מחסור בויטמין E.
  4. ויטמין D – מחסור בויטמין הזה יוביל למחסור בקרטינוציטים המשפיעים על צמיחת זקיקי השיער.

המינרלים המשפיעים על נשירת שיער הם אבץ, סידן, יוד, ברזל, סלניום ועוד. מלבד נשירת שיער, מחסור חמור במינרלים ובויטמינים שהזכרנו עלולים אלה עלול להחמרה במצב השיער כך שהחולה עלול לסבול מהתדלדלות שיער ואף התקרחות.

הרמוני – ויטמינים לנשירת שיער

שערות על הכרית? על המסרק יש יותר שערות מאשר על הראש? יכול להיות שלמרות שאתם אוכלים בריא ומאוזן, אתם נמצאים במצב בריאותי בו יש לכם חוסר של מינרלים וויטמינים לשיער.

הפתרון? ויטמינים לנשירת שיער של הרמוני I Harmony.

לחברת הרמוני I Harmony מארזי ויטמינים לטיפול בנשירת שיער: 

FOREVER - ויטמינים לנשירת שיער המיועדים לנשים.

THRIVE - ויטמינים לנשירת שיער המיועדים לגברים.

תוכלו לבחור בין מארז לחודשיים ( 2 בקבוקים ), מארז ל – 3 חודשים ( 3 בקבוקים ) או מארז לחצי שנה ( 6 בקבוקים ).

כל בקבוק מכיל 60 כמוסות שעשויות מ - 20 רכיבים טבעיים. כל רכיב ורכיב נבחר בקפידה רבה על ידי הצוות המקצועי של חברת הרמוני I Harmony.

כל כמוסה מכילה את כמות הויטמינים והמינרלים היומית לה הגוף זקוק, כך שנטילת 2 קפסולות ביום ( אחת בבוקר ואחת בערב ) של ויטמינים לנשירת שיער, תעשה עבורכם את כל ההבדל בין שיער עייף ודליל לשיער בריא, חזק וזוהר.  

 

לסיכום, מומלץ לטפל בנשירת שיער על ידי נטילת ויטמנים לנשירת שיר של חברת הרמוני I Harmony שיהוו תמיכה וחיזוק לכל הויטמינים והמינרלים שהגוף מקבל בצורה טבעית מהמזון אותו אנחנו אוכלים.