מסרק במבוק

כיום, המודעות לשגרת הטיפוח היומית של העור והשיער שלנו נמצאת בעליה מתמדת. רובנו יודעים כמה חשוב להשקיע בשגרת טיפוח יומיומית שתעניק לנו תוצאות נפלאות עבור עור הפנים, ועבור השיער, תמנע נשירת שיער ותעזור לנו להאריך אותו. אך לא כולנו בטוחים איך כדאי להתחיל שגרה שכזו. במידה ואתם תוהים איפה כדאי להתחיל בשביל להגיע לתוצאות מדהימות עם השיער שלכם - מאמר זה יענה על כך.

תמיד חלמתם על שיער בריא ובוהק

השיער שלנו הוא המסגרת לפים שלנו, ואחד מהדברים הראשונים שישימו לב אליהם כשפוגשים אותנו לראשונה. אנחנו מוקפים באנשים עם שיער במראה מלא, בריא וחזק, ברשות החברתיות, בסרטים ובסדרות - ורבים מאיתנו חולמים על שיער מושלם שיתן לנו את הביטחון העצמי הנחשק. אם תמיד חלמתם על שיער בריא, בוהק, מלא וארוך - כיום ישנם מספר פתרונות שיעזרו לכם להשיג את המטרה הזו - אבל הכל מתחיל במסרק.

הדרך לשיער המושלם ללא נשירת שיער מתחילה עם מסרק

לא תאמינו איזו השפעה אדירה יש לסוג מסרק שאנו משתמשים בו על בריאות השיער שלנו, היכולת שלו להישאר חזק, גמיש ובריא, למנוע נשירת שיער והמסוגלות לעודד צמיחה בקרקפת. סוג השיער שלכם ישפיע במובן מסוים על צורת המסרק שהכי תתאים לכם - במידה ויש לכם שיער חלק, גלי או מתולתל - אך גם החומר ממנו הוא עשוי והסגולות שלו חשובות מאוד בתהליך בחירת המסרק. פלסטיק הינו חומר שאינו מסייע לגוף ולעיתים מזיק לו, אך יש אלטרנטיבה מעולה בדמות מסרק במבוק. זכרו שאתם משתמשים במסרק אחרי כל חפיפה, ואפילו כל יום - והשקעה במסרק נכון שטוב לשיער שלכם יכולה להביא עימה השלכות מדהימות. מהם היתרונות של מסרק במבוק?

  • מעסה את הקרקפת תוך כדי השימוש ובכך מסייע בהזרמת דם לקרקפת, מה שתורם לעידוד צמיחת השיער באזורים דלילים
  • מפחית קשרים באופן משמעותי
  • יוצר מטען חשמלי שלילי תוך כדי הסירוק הגורם למראה שיער אחיד, חלק ובוהק
  • שומר על הסביבה ומתכלה

מה עוד ניתן לעשות בכדי לשפר את בריאות השיער ולמנוע נשירת שיער?

בנוסף למסרק במבוק וכל יתרונותיו, מומלץ לשלב בשגרת הטיפוח שלכם מספר צעדים נוספים:

תוספי תזונה

תוספי תזונה הם חלק מהותי מאוד בשגרת טיפוח לשיער מושלם ולמניעת נשירת שיער. תוספי תזונה טבעיים העשויים ויטמינים ומינרלים הם חיוניים ליצירת שיער בריא, גמיש, חזק, שאינו נשבר בקלות, צומח בקצב מהיר ומשאיר אתכם מלאי ביטחון. חשוב מאוד לבחור בתוספי תזונה אשר מאושרים על ידי משרד הבריאות בכדי לא לגרום נזק לגוף. במקביל לכך, מומלץ להשתמש בחומרים המתאימים לסוג השיער שלכם בעת החפיפה.

מסאג׳ לקרקפת

כיום ניתן למצוא לא מעט מעסים לקרקפת, המצטרפים לפעולות שתבצעו עם מסרק, בהם תוכלו להשתמש גם בימים בהם אתם חופפים את השיער וגם בשגרה היומיומית שלכם. בעזרת עיסוי הקרקפת אתם מגבירים את זרימת הדם ומאותתים לקרקפת להצמיח עוד שיער מה שעוזר עם נשירת שיער. זהו פתרון מעולה למראה שיער מלא, בוהק ובריא.

רופא עור

במידה וכל מה שניסיתם לא נתן לכם תוצאות מספקות, או שאתם סובלים ממצב חמור של נשירת שיער, כדאי לקבוע תור לרופא עור מומחה שיבצע הערכת מצב על השיער שלכם, על הקרקפת והסיבות

לנשירה, ימליץ על טיפול משלים מעבר לרוטינה הנוכחית שלכם, ויענה על השאלות שמטרידות אתכם. 

לסיכום

מסרק במבוק הוא תוספת מעולה לשגרת השיער שלכם. הוא יסייע במניעת נשירת שיער, ימנע קשרים, יעניק מראה שיער אחיד ובוהק, ויעזור לכם להצמיח שיער חזק גמיש ומרשים. בנוסף למסרק, מומלץ לשלב בשגרה גם תוספי תזונה, עיסויי קרקפת וחפיפה עם חומרים מתאימים לסוג השיער שלכם.

אנו ממליצים על ערכת הבמבוק של הרמוני - https://by-harmony.co.il/products/bamboo-collection