גבר עומד ונוטל את הוויטמינים שלו

אני חושבת שהשאלה הנפוצה ביותר שקיבלתי במהלך חיי זה ״התחלתי לצרוך את התוסף תזונה, מתי אני אראה תוצאות״ ותמיד ראיתי אנשים שרודפים לתוצאות מהירות! אז כמה זמן לקוח לתוסף תזונה להשפיע?

סבלנות זה שם המשחק 

לפני שאני אתחיל אני אגיד שכל תוסף תזונה, בשביל שנוכל לראות את האפקטיביות שלו באמת הוא צריך להיספג בגוף עכשיו השאלה היותר גדולה, כמה זמן לוקח לתוסף להיספג בגוף והאם ישנם פעמים שהוא לא נספג? ולמה... 

אז אני אשתדל לענות על הכל במאמר הבא  

מה מטרת התוסף?

מטרת התוסף היא חשובה מאוד, ישנם תוספים להשלמת חלבון וישנם תוספים למראה פנים בריא יותר ולשיער טוב יותר ועוד המון תוספים שונים. 

כיום אחד מהתוספים הפופולרים ביותר הוא הפרוביוטיקה אשר מסייעת בהמון פתרונות, בין אם זה שיפור עור הפנים ועד שיפור מערכת העיכול. 

חשוב לדעת כי הגוף שלכם צריך להסתגל אל התוסף, לדעת להכניס אותו למערכת וכמובן שישפיע ודבר זה יכול לקחת כמה שבועות וגם כמה חודשים, תלוי מאוד בתזונה שלכם, בשינה שלכם ובאיזון שלכם שאני אגע בזה בהמשך. 
 

ויטמינים הינם דבר הכרחי ונחוץ.

לרוב השפעתם של תוספי התזונה הינם מספר שבועות עד מספר חודשים בשביל שבאמת יתחילו להשפיע על הגוף, כאשר נכון להיום הממוצע הינו חודשיים-שלושה. לכן אנו רואים בהמון מותגים לדוגמא בהרמוני ועוד מותגים נוספים שהמינימום קנייה של התוספים הוא חודשיים. 

כמו כן לצרוך וויטמינים זה לא הכל! חשוב להקפיד על תזונה נכונה בשביל שספיגת הוויטמינים תיהיה טובה ואיכותית, במידה ולאחר שלושה חודשים אינכם מרגישים בשינוי מומלץ ללכת לבדוק בבדיקות דם את החוסרים שלכם, לדוגמא אם התזונה שלכם דלה במזונות אשר מכילים חומצות אמינו, סביר להנח שהגוף שלכם יתקשה מאוד ואף לא יצליח לספוג כראוי וויטמינים שונים...
 

תתנו לטבע לעשות את שלו

בימנו הרבה אנשים מצפים לראות שינוי מהר וגדול, אבל לצערי זה לא יכול להיות... 

תהליך טבעי יכול לקחת גם חודשיים ויותר על מנת להתחיל להראות תוצאות. אם נחפש תוצאה מיידית כנראה הפיתרון יכול רק לפגוע... אז חשוב להתאזר בסבלנות.

 

רוצים לדעת קצת יותר איך וויטמינים פועלים? ממליצים לראות את הסרטון הבא: 

https://www.youtube.com/watch?v=ISZLTJH5lYg